drvic na LCD panely

DRVIČ PROFI 800 - drvič na LCD panely

75 000 € bez DPH

Drvič na recykláciu LCD panelov s obsahom kovov (dvojrotorový)

Je to špeciálne upravený typ drviča ,ktorý vychádza zo základov DR PROFI 800. Elektrický príkon drviča je 22kw. Je vhodný do väčších aj menších prevádzok.

Okrem LCD panelov sa môže použiť aj na drvenie železa či kovov, alebo predmetov s obsahom železa.

Konštrukcia drviča je navrhnutá tak, aby bola pevná a odolná, aby eliminovala možnosť vzniku rezonancie a s tým spojeného hluku. Pri jej výrobe sa nešetrí na materiáloch a ani sa materiály nestenčujú na doraz. Robustné spracovanie eliminuje možnosť vzniku rezonancie a s tým spojeného hluku.Jedinečným konceptom  je SMART technológia drvenia. Inteligentná regulácia sa citeľne prejavuje vo výkone drvenia čím sa zabezpečí väčšie množstvo podrveného materiálu v porovnaní s podrveným materiálom bežnými drvičmi. Inteligentné drvenie zároveň eliminuje elektrické aj mechanické rázy, čím sa predlžuje životnosť celého zariadenia a stabilita elektrickej siete.

Na nadštandardne tichej prevádzke  sa podieľa viacero faktorov, ako je použitie inovatívnych drviacich zubov (zabezpečujú tichšie a účinnejšie drvenie), kvalitné, na povrchu tvrdené ložiská (nízky koeficient trenia), elektro prevodovky značky NORD (vysoká účinnosť a brúsené ozubenie prevodov) a pevná a robustná konštrukcia (bráni rezonancii drviča pri prevádzke). Toto ocenia najmä prevádzky v blízkosti obytnej zóny

 Ďalším inovatívnym faktorom je drviace ozubenie. Svoju obľubu si získalo najmä tým, že je skutočne tiché a veľmi účinné. V prípade poškodenia drviacich zubov je možné meniť aj jednotlivé zuby. Konštrukcia drviča je navrhnutá tak, aby bolo možné meniť drviace zuby bez použitia špeciálnych nástrojov. Sú dobre prístupné a výmenu tak zvládne každý údržbár alebo technik. A to s bežnými nástrojmi!

Pri konštruovaní sa prihliada aj na správny výber prevodoviek. Používajú sa jedny z najkvalitnejších elektro prevodoviek nemeckej značky NORD. Brúsené ozubenie týchto prevodoviek prispieva k ich vysokej účinnosti. To vedie k maximalizácii výstupného výkonu drviča a minimálnym stratám energie. Kvalitný pohon drviča týmto šetrí energiu, a tak aj financie, zároveň celý pohon drviča je veľmi tichý. Elektro prevodovky NORD sa vyznačujú vysokým prevádzkovým faktorom (vysoká preťažiteľnosť), ktorá je veľmi dôležitá najmä v prípade prudkého zaseknutia ozubenia drviča. Vďaka nej je pohon stabilný a odolný aj v prípade prudkého zaseknutia drviča.

Jedinečnú konštrukciu  okrem kvalitných prevodoviek dopĺňajú ložiská s tvrdeným povrchom a nízkym koeficientom trenia. Tvrdený povrch je zárukou dlhej prevádzky bez poškodenia. Týmto sa eliminuje poruchovosť zariadenia, nutná odstávka a servis. Vďaka nízkemu koeficientu trenia je ložisko veľmi tiché a má veľmi vysokú účinnosť. Vysoká účinnosť maximalizuje výstupný výkon. Drvič tak šetrí energiu a teda aj náklady na prevádzku.

 Pri výbere vhodného drviaceho zariadenia neváhajte kontaktovať kvalifikovaných pracovníkov firmy Shredder Technology, ktorí svojou odbornosťou zabezpečia pre Vás a vašu firmu to najoptimálnejšie riešenie.  


Mám záujem